Planlama.Org - Şehir Plancılarının haber portalı

MSGSÜ - Çarşamba Seminerleri: 03 Mart 2010

Neyin Eşitliği: 2000’lerde Bölgesel Eşitsizlik ve İç Göç

Mustafa SÖNMEZ

3 Mart 2010 Çarşamba Saat: 11.00

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (Fındıklı Kampüsü),

Mimarlık Fakültesi Video Konferans Salonu

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü tarafından düzenlenen Çarşamba Seminerleri bu hafta araştırmacı Mustafa Sönmez’i "2000’lerde Bölgesel Eşitsizlik ve İç Göç" başlıklı konuşmasıyla konuk ediyor. 

Çarşamba Seminerleri Çalışma Grubu

(Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğrencileri, mezunları ve öğretim üyeleri tarafından gönüllülük esasıyla çalışan bir çalışma grubudur. 2010 Bahar döneminde Ahmetcan Alpan, Albeniz Ezme, Ayşe Aşıgül, Bahar Aksel, Deniz Başar, Derya Engin, Ece Doğan, Erbatur Çavuşoğlu, Gizem Kıygı, Gökçe Aksoylar, Hikmet Derya Çatal, İnci Olgun Şahin, Maya Arıkanlı Özdemir, Merve Akar, Merve Akı, Murat Cemal Yalçıntan ve Özgü Yıldız'dan oluşmaktadır. Her türlü katkı ve desteğe açıktır.)

Not: E-posta listelerimizi elden geldiğince güncellemeye çalıştık. Bu davetleri almak istemiyorsanız, defaeten alıyorsanız (grupları kontrol edemiyoruz) ya da başka bir yolla haberdar oldunuz da listeye eklenmek istiyorsanız, lütfen  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine bir mesaj atınız.

Web design @GeNcDiNaMiK.com

Top Desktop version