Planlama.Org - Şehir Plancılarının haber portalı

Demokrat Şehir Plancıları Çağrısı

"Tutsak Kentten Özgür Kente, Tutsak Plancıdan Özgür Plancıya"

TMMOB Makina Mühendisleri Odası

06 Şubat 2010 Cumartesi Saat:13.00

Değerli Meslektaşımız,

"Tutsak Kentten Özgür Kente, Tutsak Plancıdan Özgür Plancıya" diyerek 30 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz forumda meslek alanımız ve meslek odamıza dair;

* Denetim Görevi (Kentsel Sorunlar Karşısında Alınacak Tavır)

* Özlük Hakları

* Eğitim-Sürekli Eğitim

başlıkları altında değerlendirmeler yapılmıştır. Önümüzde ki iki senede,  İstanbul'un ve meslek alanımızın neoliberal politikalar çerçevesinde hızla ve daha fazla parçalanmaya devam edeceği tespiti sonucunda, meslek alanı ve kentlerimizin sorunlarının çözümünde bizzat görev almak üzere "DEMOKRAT ŞEHİR PLANCILARI" adı ile bir platform kurulmasına karar verilmiştir.

"DEMOKRAT ŞEHİR PLANCILARI" Cumartesi günü saat 13.00'da Makina Mühendisleri odasında Denetim, Özlük Hakları ve Eğitim başlıkları altında atölyeler düzenleyecektir.

Tüm Şehir ve Bölge Plancıları, atölyelere davetlidir.

Saygılarımızla,

Yer: TMMOB Makine Mühendisleri Odası C1 Salonu

İstiklal caddesi  İpek sk. No:9/2 34433 Beyoğlu

(Taksim'den İstiklal Caddesine girince ilk sol sonra ilk sağ)

Demokrat Şehir Plancılarına katılmak için " This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. " adresinden gruba eklenebilir ya da  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine grup iletişimine dahil olmak istediğinizi belirten bir e-posta atabilirsiniz.

Web design @GeNcDiNaMiK.com

Top Desktop version